Батеријата 6050mAh За UleFone Моќ 2 Паметен Мобилен Телефон
Ново

Батеријата 6050mAh За UleFone Моќ 2 Паметен Мобилен Телефон

DEN 768.00

Во форма достапна за нарачката


2959266826700152 МОЌ 2 стакло ФИЛМ US $ 1.99 /парче
Копија Ule Fone Моќ 2 Батерија 6050m Ah За Ule Fone Моќ Паметен Мобилен Телефон+ Бесплатен Превозот+ Следење на Број
Опис : Нова батерија За Ule Fone Моќ 2 Мобилен телефон 100% сосема нов Висок квалитет Li-Ion батерија Клетка : Литиум Јонска Капацитет : 6050m Ah батеријата операција време зависи од фактори како што се : Пренесување на моќ ниво,Сигнал (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на операторот (растојание помеѓу телефонот и на базна станица), Мрежните параметри дефинирани од страна на операторот Пакет Содржина : Батеријата x 1 Buc
Компатибилен Со : Ule Fone Моќ 2 Мобилен телефон

Главните својства

Компатибилен Бренд:
Други
Квалитетот сертификација:
CE
Оригинал или Не:
Компатибилен
Број На Модел На:
Ulefone Моќ
Бренд Име:
stonering
Капацитетот на батеријата(mAh):
Над 5000mAh
Компатибилен Модел:
Ulefone Моќ 2
Капацитет:
6050mAh
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Избор на купувачот