и Американската табела школка хотел влезот Светилник украси Светилник железо свадба метал ретро пет главата носителот
Ново

и Американската табела школка хотел влезот Светилник украси Светилник железо свадба метал ретро пет главата носителот

DEN 24888.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Бренд Име:
casamento
Стил:
Европа
Материјал:
Метал
Тип:
Candelabra
Употреба:
Барови
Функција:
Појавување На Купот Свеќа
Материјал:
Железо
Објектот нема:
MXF2013B005

Избор на купувачот