Бесплатен превозот ZSDTRP Мотоцикл Modifiy издувни цевки случај за BMW S1000RR 10-14 трки моторни модел Нерѓосувачки челик материјал
Ново

Бесплатен превозот ZSDTRP Мотоцикл Modifiy издувни цевки случај за BMW S1000RR 10-14 трки моторни модел Нерѓосувачки челик материјал

DEN 2207.00
DEN 3023.52

Во форма достапна за нарачката


Welocome на нашата продавница
Нова направена ZSDTRP Мотоцикл Modifiy издувни цевки случај за BMW S1000 RR 10-14 трки моторни модел Нерѓосувачки челик материјал
Со убав звук
за превозот,нашата продавница ќе организира испорака што е можно побрзо кога цел,
за thoes земја ,ако DHL и ПРОЗОРЦИ се поевтини ,ние ќе слободни промена Кина Пост да DHL или UPS-от,така можете да recevied на издувни гасови во една недела.
И ако сакате да купите сите картон (10 сетови),јас ќе даде најдобра цена и брза express до вас.
на земјата, вклучувајќи : Холандија,Италија,Франција,Шпанија,Белгија,велика британија,германија,Бугарија,Австрија,полска,португалија, Словенија, Шведска,Швајцарија,Czekh,Словачка и други Европски земји
Детали : Нерѓосувачки челик со голема зафатнина измена
Копија титаниум и копија од карбонски влакна
Фото :
Пријател,кога цел,ве Молиме избор сакаат кој тип,
Одговара на 35-51mm големина Пригушувач
Нашите купувачот се покаже
Пена & Caton Пакет или бела кутија без лого
Испорака
1.Ве молиме љубезно забелешка : Предмети ќе бидат repackaged да го спаси вашиот превозот бесплатно & да се еколошки.Ние гарантирањето на објектот ќе се заштитени и во buble торби,Не мало кутија! 2.Ние ја испорача стоката со КИНА ПОСТ, ако клиентите треба други express, pls контактирате 3.Во светот превозот, освен области исклучени – кликнете на "Превозот и плаќања"за детали. 4.Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена. 5.Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-25 Работни дена да повеќето земји и области - ве молиме погледнете во табелата подолу за време на испорака. 6.Никакви дополнителни царинските давачки или увозни даноци не се вклучени . Русија Федерација ,обично трае околу 25~50 дена,Pls им овозможи мало задоцнување. Бразил ,обично трае околу 30~60 дена.Pls им овозможи мало задоцнување. Плаќање 1.ние го прифатат плаќање преку Ali Pay САМО 2.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ 3.Ве молиме да забележите дека e-проверете нормално општи трае 5 работни дена за да го исчистите. 4.Ако сте ја купиле повеќе објекти,ве молиме да користите количката и проверете еднаш за сите inste ад на плаќање за нив поединечно. 5.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн.)во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете . гаранција 1.Во случај на ставката што сте ја добиле не е во ред,ве молиме да ги фотографиите и контактирајте со нас.Ние ќе ви испратиме точни. 2.Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад. 3.Ако објектот не работи по истекот на 30 дена,ве молиме направете фотографии или видеа и контактирајте со нас. Ние ќе сен d youa нова штом ќе ја прими неговиот објект . Се враќа 1.Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. 2.Купувачот плаќа врати превозот. 3.Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите Повратни информации за Контакт 1.Комуникацијата е важна.Ве молиме контактирајте не за било какви проблеми и решенија.Ние и ветуваме да ви одговори во рок од 24 деловни часа. 2.Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека нашите работно време : 09 : 00-18 : 00 GMT+8,Пекинг време.Од понеделник до сабота .

Главните својства

Објектот Ширина:
14cm
Име На Модел:
Тркачки мотор издувни
Објектот Висина:
9cm
Специјални Функции:
Измени
Објектот Должина:
27cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Бренд Име:
ZSDTRP
Објектот Тежина:
0.5kg
Motobike Направи:
BMW
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Се користи во:
Мопед,мотоцикл Трки,мотор
Дел Име:
мотоцикл издувните пригушувач
боја:
Бела
случај за:
S1000RR 10-14

Избор на купувачот