Europed луксузни целосна сенка Полиестер везови завеса крпа за Livingroom/Спална соба/Кујна со сопствени Voile Завеса
Ново

Europed луксузни целосна сенка Полиестер везови завеса крпа за Livingroom/Спална соба/Кујна со сопствени Voile Завеса

DEN 758.00
DEN 1458.24

Во форма достапна за нарачката


Остави порака или консултантски услуги :
здраво,ми требаат 2 парчиња оваа завеса со 230cm должина ,
150cm ширина ,тип за куки.
answer : ___________________________ note : стандардниот тип е тип 2(јадицата)
Answer : ___________________________ Note : 1 .Завеси во процесот,ќе има мала загуба,поради потребата од
да се трошат и виткање,да се зголеми естетика на завеси (секоја
мушка ќе го користиме материјалот 5 сантиметри)
На пример : 3-метри широк крпа,2.95 метри широк може да се направи по
крајните продукти,bacause сечење и hemming на косата
2. Цената е за 1 парче на завесата или tulle
3. Сите предмети се за вистинска снимање.Сепак,различни монитори може да предизвика
бои за да се разликува малку.
Плаќање
Можете да платите користејќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.
Испорака
Ние ќе ја испрати на производот во рок од 5-10 дена откако вашата уплата е завршен. Ние секогаш користете ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL/ТНТ/SF express/Русија Експрес-SPSR.
Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 20-50 американски долари.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност.
ПОВРАТНИ информации :
Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за да ги реши сите проблеми.
Било каков проблем, само да не контактирате директно. Порака Трговец : cn1517785407xsul (Jhon)


Главните својства

Големина:
100W 250H, 150W 250H, 200W 250H, 250W 250H, 300W 250H, 350W 250H
Обработка:
Кука, Се Повлече Pleated Лента, Grommet Врвот
Стил:
Европа
Функција:
Декорација + Целосна Светлина Засенчување
Бренд Име:
FYFUYOUFY
Шема:
Извезена
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Употреба:
Хотел,Дома
Тип:
Цевка Завеса
Формат:
јаже
Инсталација Тип:
Надворешноста Инсталација
Локација:
дневна соба
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Обработка начин:
кука дупка
Пакет:
1 парчиња завеса или 1 парчиња tulle
Завеса Ширина:
2~3times на прозорецот ширина
Известување:
Tassel/Tieback/Зрнца/Valance не се опфатени
Прозорецот функција:
70% засенчување го оценувате

Избор на купувачот