50 Парчиња 16x20mm Антички Месинг Цвет Тапацир Tacks Ноктите
Ново

50 Парчиња 16x20mm Антички Месинг Цвет Тапацир Tacks Ноктите

DEN 512.64

Во форма достапна за нарачката


50 Парчиња 16x20mm Антички Месинг Тапацир Tacks Ноктите
Големина на :
Раководител : 16mm
Вкупно Hight : 20mm

Главните својства

Тип На Објект:
Tacks
DIY Материјали:
Дрво

Избор на купувачот