Sovawin Автомобил Телефон Носителот на HUD Универзална Огледало Одраз Прикажете GPS Навигација Заградата Мобилни Автомобил Стојат Планината Не се лизга Мат
Ново

Sovawin Автомобил Телефон Носителот на HUD Универзална Огледало Одраз Прикажете GPS Навигација Заградата Мобилни Автомобил Стојат

DEN 744.00
DEN 1048.32

Во форма достапна за нарачката

На тој начин возачи би можело да се обрне повеќе внимание на условите на патот во близина.
Генерално, ние ги прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybookers; Т/T; western union. Исто така, може да се прилагоди во согласност со индивидуалните преференции. За чистење на површината на која е да бидат поставени. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи.Ние ќе ја испрати од пратката ќе изберете за помалку од 2kg стоки во 20-50 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Jointing база во лепило површината и exerting соодветен притисок да се направи поврзување на ефективни по сушењето. Ние сме чиста-срце продавачот и нашата цел е 5 ѕвезди.Инструкции за HUD Мобилна Навигација Заградата. Ние ќе се фокусираме на клиентот satification и секогаш се стави тоа во најголем приоритет.Па ние дизајниран од овој производ :
HUD мобилна навигација во заградата го експлоатира појачани органско стакло за да се спречи нула и проектот за навигација информации на панелот врз основа на оптички одраз теорема. Во меѓувреме, дизајнот се избегнува возачи набљудување на далечни условите на патот, што го прави навигација информации повеќе визуелизира и со тоа ја подобрува моторната безбедност. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. Метод на инсталација : 1. Добро communcation е увоз за нас.Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ние сигурно може да се направи успешна трансакција за вас. Потоа се чека за сува површина. HUD Мобилна Навигација Заграда може да биде поставен на централната конзола и на најдобрите визуелни агол е од 45°. Поставување на телефонот на стентови antiskid мат и прилагодување на органско стакло одбор соодветен агол во согласност со индивидуалните визуелна агол. Делови треба да бидат инсталирани на телото со притискање како што е прикажано подолу 2. Додека постојат и такви дефекти, како што е неповолно да се сфати, лошиот да се намали или да се подигне главата за драјвери и имаат тенденција да го блокира погледот меѓу овие мобилни протези, кои ги направи лошиот да ја користите. Ние ќе го испрати на предмети во рамките 2days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа.
Sovawin Автомобил Телефон Носителот на HUD Универзална Огледало Одраз Прикажете GPS Навигација Заградата Мобилни Автомобил Стојат Планината Не се лизга Мат
Answer : ___________________________ Note : Кога се користи објектот , ве молиме да ја Зголемите светлината на екранот на телефонот .И нашите заштита дава само на плаќање начини acceped од Aliexpress платформа.Оригиналната намера на дизајнот :
Денес поголемиот дел од луѓето, да ги искористат предностите на паметен телефон за навигација. Ви благодариме за вашиот бизнис!!!
. Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да се направи подобро. Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Ако имате било каков проблем со објектот, ние секогаш може да се обидуваме се потрудиме да се Обезбеди добро решение. Почнувајќи вашиот автомобил по отворањето на мобилен систем за навигација и одредување на правилен пат(сега повеќето од навигациските системи содржат areflection режим). Голем број на мобилни протези се појави атрибут на своите проблеми на поставување.

Главните својства

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Употреба:
Автомобил
Број На Модел На:
SH-HUD1
Бренд Име:
SOVAWIN
Магнетно:
Yes
полнач:
No
Материјал:
Пластични
Има Звучник:
No
Држач За Во Автомобил:
Yes
Велосипедот Носителот:
No

Избор на купувачот