6mm*15 милиони Зелени АТВ Крик Линија додадете 4000lbs Hawse Fairlead додадете Крик Затка Кука Saver,АТВ Крик Кабел,Синтетички Крик Јаже
Ново

6mm*15 милиони Зелени АТВ Крик Линија додадете 4000lbs Hawse Fairlead додадете Крик Затка Кука Saver,АТВ Крик Кабел,Синтетички

DEN 2328.00

Во форма достапна за нарачката

6mm*15 милиони Зелени АТВ Крик Линија додадете 4000lbs Hawse Fairlead додадете Крик Затка Кука Saver,АТВ Крик Кабел,Синтетички Крик Јаже
1)Материјал : UHMWPE,Синтетички Влакна
2)Јаже, Големина : 1/4"*50ft, 6mm*15 милиони
Fairlead две дупки растојание е 12.5 cm
крик затка големина е како на следниве слики
3)Јаже дела : едниот крај напрсток,на другиот крај е топлина печат
4)Јаже Боја : Зелена
Fairlead боја е Црвена
крик затка боја е црна
5)Јаже сила : 6500lbs
6)пакување : 1*крик Јаже, 1*4000lbs крик fairlead, 1*крик затка
7)Ако сте интерес препродава на нашите производи,ве молиме да ни остават порака,ние ќе ви ги даде wholesell цена.
8)имаме доверба за нашиот производ,ние веруваме дека тоа е пријатно изненадување ако се купи од нас.
9)Обично ние сите имаат акции,па може да брод во некои денови.

Главните својства

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Име На Модел:
6mm
Објектот Тежина:
0.9kg
Материјал Тип:
uhmwpe,спектри
Објектот Должина:
15m
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО

Избор на купувачот