4 Панели Уметност отпечатоци платно слика mural уметничка слика спреј декорација HD печати дома декорација обработливо земјиште сценографијата
Ново

4 Панели Уметност отпечатоци платно слика mural уметничка слика спреј декорација HD печати дома декорација обработливо земјиште

DEN 560.00
DEN 1098.72

Во форма достапна за нарачката

4 Панели Уметност отпечатоци платно слика mural уметничка слика спреј декорација HD печати дома декорација обработливо земјиште сценографијата
size1 : 20x40cmx2 20x60cmx2 (8inchx16inchx2 8inchx24inchx2)
size2 : 30x60cmx2 30x80cmx2 (12inchx24inchx2 12inchx32inchx2)
size3 : 40x80cmx2 40x100cmx2 (16inchx32inchx2 16inchx40inchx2)


Главните својства

Големина (Инчен):
size1, size2, size3
боја:
Unstretch, Се Водат
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
FJJX-1103
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
Yes
Бренд Име:
BYFEN УМЕТНОСТ
Поддршка База:
Платно
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Рамка на режимот:
Врамени Огледала
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж

Избор на купувачот