Тешки-должност конектор 5(4+ 1) 10A 250V ХА-005-4 е поврзан со топла тркач завртка нога Задник приклучоци
Ново

Тешки-должност конектор 5(4+ 1) 10A 250V ХА-005-4 е поврзан со топла тркач завртка нога Задник приклучоци

DEN 297.00
DEN 312.00

Во форма достапна за нарачката


Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
3 : Европа земјата : 15-55 работни дена.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Време на испорака само за референца.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ако не сте задоволни со нашата продавница. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.5 NM
Лента должина : 7-9mm
Interpolation : поголема или еднаква на 500
Работна температура : - 40 ℃ на + 125 ℃
Школка материјали; леене алуминиум легура
Боја : сива
Синџир : метал и ролери
Надворешната површина : висока температура боени
Запечатени оригиналот : нитрилна гума
Заштита одделение : IP65
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Име на производ : Тешки конектор приклучните
Модел : ТОЈ - 005-4
Актуелни : 10
Напон : 250 v
Pin број : 5 (4+ 1) 1 е земјата
Pin материјал : бакар
Површински третман : сребро позлатен
Контакт отпор : 1 м или помалку Ω
Конекција форма : завртка линк
Жица спецификација : 0,5-2.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.5 мм кубен
Завртка затегнување вртежен момент : 0. Ве молиме да се разбере!
Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.Ние ќе процесот секоја parcelss.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.
http : //help.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.

Главните својства

Бренд Име:
langqing
Број На Модел На:
ХА-005-4

Избор на купувачот