USB Порта 4.2 V - 5V Полнење 1x XM-L2 LED 1200LM LED Светлата Велосипед Светлина Велосипед Пред Headlamp Светилка
Ново

USB Порта 4.2 V - 5V Полнење 1x XM-L2 LED 1200LM LED Светлата Велосипед Светлина Велосипед Пред Headlamp Светилка

DEN 530.00
DEN 735.84

Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : Светлина, Боја : Бела LED живот : 100.000 часа LED Кол : 1x КРИ XM-L2 LED Max. 1200 Lumens Направен од висок квалитет на елоксирани алуминиумски легури исклучително нула-доказ и отпорен на корозија . Боја : Црна+црвена, Сива+сина Работен Напон : 4.2-5 V Напојување : 4 х Батерија 18650 во пакет( Не се вклучени ) Режим Аранжман : Висок>Средината>Ниска>Strobe(Црна Префрлите на контрола на Пред светлина) Постојана Излез на Владата : Висок>Брзо Strobe(Црвено се Префрлите на контрола на прстен светлина) Режим Меморија : Не USB Port Switch Тип : Dual Обратна Clicky Switch Локација : Tailcap Леќа : Стакло Рефлектор : Алуминиум Мазна Зрак Опсег : 150-200m Димензија : 50*28*28mm Пакетот Вклучува : 1 x Велосипед Светлина

Главните својства

Боја На Каросеријата:
Црна, црвена, Сива сини
Тип На Објект:
Предните светла
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Извор На Светлина:
LED Светилки
сертификација:
CE,RoHS
Wattage:
10W
Цел:
Светлата/Велосипед Светлина
Зрак Агол:
60°
Водоотпорен:
No
Бренд Име:
Uranusfire
Број На Модел На:
BL0008AU
Модел на LED Монистра:
XM-L2

Избор на купувачот