нема логото PC 30 промени ББ 30 Велосипед Дното Загради
Ново

нема логото PC 30 промени ББ 30 Велосипед Дното Загради

DEN 1532.00
DEN 1824.00

Во форма достапна за нарачката

ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена.ако ви треба пристигне Ако сакате да пристигне брзо, ве молиме изберете DHL, UPS-от, FEDEX, 1.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.Aliexpress ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност.ако ви треба пристигне Ако сакате да пристигне брзо, ве молиме изберете DHL, UPS-от, FEDEX, 1.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка.

Главните својства

Материјал:
Алуминиум легура
Handlebar Менгеме Дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Бренд Име:
FCFB
Висина:
36 - 45mm
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6-мм
Материјал:
Легура

Избор на купувачот