АЊО Замена Проектор Сијалица BL-FP250A Голи Светилка за OPTOMA HD7100 HD7300 180 Ден Гаранција
Ново

АЊО Замена Проектор Сијалица BL-FP250A Голи Светилка за OPTOMA HD7100 HD7300 180 Ден Гаранција

DEN 1579.00
DEN 1680.00

Во форма достапна за нарачката

Сите производи ги нудиме 150-ден гаранција од датумот на фактурата.
Проектор Светилки најчесто поставувани ПРАШАЊА
1. Колку часа ќе ми проектор светилка работа?
Само како и секој вообичаено сијалица ќе се користи и за други цели, проектор светилки се очекува работното време, наречен светилка живот. Некои светилки ќе пропадне порано и ова е дел од прифатливите оперативен спектар на оценка и други би можеле да живеат дури и подолго. Она што е гол проектор ламба?
Ние сме обезбедување на проектор светилки во две опции. Сите Царински или даноци не се опфатени во, кои ќе бидат одговорни од Vendee. Сите превозот цена ние во собата, не се вклучени далечински трошоци. Оваа вредност е изразена во број на часови - обично 1. Ние ќе се потрудиме да ви ги испрати на квалитетни производи и задоволување на услугите. Проектори кои се користат почесто или се изложени на загадувачи на животната средина се со поголема веројатност да покажуваат намалување во светилка живот. И во двата случаи напредок знаење или висок технички вештини не се потребни.
Купување на голи проектор светилка ќе те спаси стотици долари на вашиот светилка купување и инсталацијата е едноставна. Проектори дека се работи 24 часа на ден, 7 дена неделно, се разбира, на највисоко веројатноста за појава на светилка неуспех пред крајот на оценет часа.Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви предлози или прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас преку e-mail или messager. Сите не-квалитетни вина е исклучување од се враќа политики. Philips е заштитна марка на име "UHP светилка" за нивните проектор светилки
2. Светилка е стапка на успех е врз основа на статистички бел крива, така што поголемиот дел од (но не сите) светилки ќе се сретне со светилка живот часа наведени. Сите ние навистина го цениме тоа.
За Повратни Информации
Ако сте satisftied со нашите производи и услуги, ве молиме да се земе уште една секунда за да ни остави 5-ѕвезда повратни информации.
Види едноставно упатство за инсталација
Со купување на голи проектор светилка ќе се заштедат многу пари и собрание е многу лесен и едноставен.
За Враќање
1. Сите производи ќе биде спакуван и со shockproof и водоотпорен пред превозот.
Опис На Производот
Светилка ID : BL-FP250 A
Светилка Тип : Компатибилни Проектор сијалица
Компатибилен Проектор : за OPTOMA HD7100/HD7300
Она Што Ние Можеме Да Снабдување
A> Проектор светилка Модул со оригинални сијалица внатре(OBH,OWH)
B> Проектор светилка модул со компатибилен сијалица внатре(CM,CBH)
C> Original ВИП/UHP/SHP/NSHA/NSH проектор гола сијалица(ОБ)
D> Компатибилен Гола сијалица со висок квалитет Режач(CB)
За Превозот
1. При примање на пратката, ве молиме одвојте малку време за да се провери дали пратката е во добра состојба. Ние сме во можност да ви понуди голем бренд проектор сијалици, ламби додатоци како крушка, домување,режач,итн.
Ве молиме да се земе еден миг да се погледне во вашиот постоечки домување и да видиме како едноставна инсталација е. Проектор светилки се категоризираат како или метал halide светилки или ултра-висок притисок меркур пареа светилки. Стандардот {целосна замена на комплет} опција, со проектор светилка спакувани во високи-температура отпорни црна пластика кафез или домување, и голите проектор светилка сам. Ако итна, тоа е подобро да се избере побрзо спонзор како DHL или FEDEX. Ако постои било каков квалитет грешка за време на гаранција, ве молиме контактирајте со нас за враќање детали.

Главните својства

Бренд Име:
АЊО
Број На Модел На:
BL-FP250A
Тип:
Компатибилен Проектор Сијалица
Состојба:
Бренд Нови

Избор на купувачот