10pcs CCMT060204 VP15TF Внесува + SCLCR1212H06 Алатка за Носител со Клуч За Струг Врти Алатки
Ново

10pcs CCMT060204 VP15TF Внесува + SCLCR1212H06 Алатка за Носител со Клуч За Струг Врти Алатки

DEN 484.00
DEN 879.84

Во форма достапна за нарачката


BI0003614
Спецификација :
Вртење Алатка Носителот
Бренд нови
Модел : SCLCR1212 H06
Материјал : нерѓосувачки челик
Големина : прибл.79*15*12mm
T8 : прибл.85mm
Карбид Вметнете :
Бренд нови
Модел : CCMT060204
Материјал : Карбид TIAIN слој
Големина : прибл.6*2.4 mm
Кутија големина : 100*40mm
Погоден за челик, од леано железо груба обработка и полу-завршна обработка.
Функција :
Добра цврстина и цврстина, долг животен век.
Практично, точни и долг животен век.
Додатоци челик е добро, намалување на корисникот цена на алатката.
Висока контрола цврстина, отпорност и силни, јасни брзината предност во сечењето на голем маргина и обработка.
За одржување на тесни tolerances неспоредлив перформанс.
Практичен и различни обработка средини, дури и во многу валкани средини како што се леано железо, исто така, има добри карактеристики.
Корисникот стегање и лесен начин да го замени, само еден клуч да комплетна замена на ножот и подлога.
Пакет се вклучени :
1pc x вртење алатка носителот
1pc x клуч
10pcs x карбид инсерти
Answer : ___________________________ Note :
Отворите алатка случај внимателно.
За да се избегне повреда не допирајте форма раб.
Користете безбедно претпазливост како што се чувари и око за заштита пред да ја користите алатката.
Размена алатка при тоа се јавуваат проблеми како што се бучава вибрации и пламен.
Ве молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Главните својства

Тврдост:
Висок
Бренд Име:
Mayitr
Обложување:
Други
Број На Модел На:
вртење алатка носителот
Употреба:
Други
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Избор на купувачот