продажба година FCFB ПРЕПРАТЕНА рамен handlebar јаглерод handlebar зелена сина црвена сребро целосна карбонски влакна планински велосипед јаглерод handlebar mtb
Ново

продажба година FCFB ПРЕПРАТЕНА рамен handlebar јаглерод handlebar зелена сина црвена сребро целосна карбонски влакна планински

DEN 750.00
DEN 892.80

Во форма достапна за нарачката

Целосна Карбонски Влакна MTB Велосипед Handlebar 3k mtb велосипед handlebar
стандардно црвена боја
ако ви треба други бои, ве молиме оставете порака на цел
Помина EN 14766,EN14781 Стандарди и ЈАПОНИЈА JIS Стандарди.

Главните својства

боја:
600mm, 620mm, 640mm, 660mm, 680mm, 700 мм, 720mm
Тип:
Хоризонтална Handlebar/Еден облик на Handlebar
Компоненти:
Handlebar
Број На Модел На:
1
менгеме дијаметар:
31.1 - 32.5 mm
Ширина:
601 - 700mm
is_customized:
Yes
Употреба:
Планински Велосипеди
Материјал:
Јаглерод Влакна
Бренд Име:
FCFB

Избор на купувачот