Вртливата Spout Вода Допрете Масло Протри Црна Бронза Еден Справи со Една Дупка Кујнски Мијалник & Бања Тапа Слив Миксер Допрете anf376
Ново

Вртливата Spout Вода Допрете Масло Протри Црна Бронза Еден Справи со Една Дупка Кујнски Мијалник & Бања Тапа Слив Миксер Допрете

DEN 2894.00
DEN 4319.52

Во форма достапна за нарачката


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори.
Ве молиме кликнете ( ) за да ги видите нашите други предмети.
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 дена откако се расчисти исплата.
Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку "Контакт Сега" ако ние не сме на интернет. Ние ќе пораката за одговор ПОБРЗО.
Гаранција :
Сите наши чешми се нудат со 2-години ограничена гаранција и 20-ден политика на враќање.
Нашите чешми/туш сет :
Мешаници квалитет и трајност со елегантен стил.
Опремени со капе-слободен керамички диск вентили за долг живот и мазна се чувствуваат.
Врвен квалитет, Ниска цена.
Answer : ___________________________ Note : жиг подолу нема да се појави на производот во себе.
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Димензија (инчи) :
Ве молиме видете слика; 1 инч=2.54 см=25.4 mm
Материјали :
Месинг.
Боја :
Ве молиме погледнете фотографијата. Connection Type :
Стандардна 1/2" Додатоци :
На сите приклучоци и две 50cm снабдување црева вклучени.
Други :
Водата под притисок се тестирани за индустриски стандард.
Превозот И Ракувањето Со :
Бесплатен Превозот (Брод на светот).
Комбинираат Превозот :
Доколку купите повеќе од 3 предмети кои имаат превозот postages, Ние ќе ви понудат попуст од 5% на нивниот вкупен на превозот обвиненија за брод заедно на едно патување.
Наплата & Политика На Враќање :
Ако не го добиете вашиот објект или тоа е оштетен во пратката, ве Молиме контактирајте со нас. Ние сме подготвени да се ре-брод нова или целосна наплата на вашата исплата.

Главните својства

Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Rotatable Или Не:
Yes
Површински Третман:
Масло Протри
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
anf376
Површина По Завршувањето:
Дувачкиот
Стил:
Класичен
Спреј Тип:
Никој
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка

Избор на купувачот