Coswall 1 Банда 1 Начин Ѕиден Прекинувач 4D Втиснување Ретро Цинк Легура Панел Луксузни Push Копчето Светлина Switch AC 16A 110~250V
Ново

Coswall 1 Банда 1 Начин Ѕиден Прекинувач 4D Втиснување Ретро Цинк Легура Панел Луксузни Push Копчето Светлина Switch AC 16A 110~250V

DEN 385.00
DEN 480.96

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

боја:
Злато
Напон:
110V to 250V
Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CQC,CE,CCC
Гаранција:
2 година
Материјал:
Легура
Карактеристики:
4D Втиснување Panel
Број На Модел На:
4D-001
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
тековната:
16A
Бренд Име:
coswall
панел материјал :
Увезени Висок Квалитет на Цинк легура
Во внатрешноста на материјалот:
phosphor бакар
дизајн:
притисни префрлате
Технологија:
4D Втиснување
користат за:
Осветлување
Место на Потекло:
WenZhou Кина(Копно)

Избор на купувачот