Патент СТП Кожна Јакна Грб Краток Солидна Мотоцикл Тенок Јакна Со Џеб 2017 Класичен Основните Пролет Јакна Жените Outwear 3XL
Ново

Патент СТП Кожна Јакна Грб Краток Солидна Мотоцикл Тенок Јакна Со Џеб 2017 Класичен Основните Пролет Јакна Жените Outwear 3XL

DEN 1126.00
DEN 1309.44

Во форма достапна за нарачката

парче парче парче парче ДОЛАРИ 49 / парче парче парче парче
ве молиме следете ги големината на табелата избере вистинската големина големина биста (cm) должина(cm) рамо(cm) ракави(cm) половината(cm) колковите(cm) тежина XS S 82 55 34 74 M 86 56 35 78 L 90 57 36 82 XL 94 58 37 86 XXL 98 59 38 90 XXXL 102 60 39 94 4 XL 5 XL 6 XL Големина се мери од страна на самите себе, можеби постојат 2-3cm грешка.

Главните својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
SWYIVY
Материјал:
PU
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
WD08659
Декорација:
Патентите
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Година на листата / сезоната:
Летото 2017
Кортекс:
PU
Боја:
Црна, сива , розова
Големина:
S, M, L, XL, 2XL, 3XL

Избор на купувачот