Smart Fortwo Forfour 453 Логото Везови СТП сигурносен Појас Покрие Заштитник Автомобил-опфаќа Кампување Безбедност Рамо Заштита Декоративни
Ново

Smart Fortwo Forfour 453 Логото Везови СТП сигурносен Појас Покрие Заштитник Автомобил-опфаќа Кампување Безбедност Рамо Заштита

DEN 396.00
DEN 527.52

Во форма достапна за нарачката


Answer : ___________________________ NOTE : Нова промоција! Ве молиме запомнете нашата продавница ,Чуда понекогаш се случи!!!
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Smart Fortwo Forfour 453 Логото Везови СТП сигурносен Појас Покрие Заштитник Автомобил-опфаќа Кампување Безбедност Рамо Заштита Декоративни
-|-_-|-

Главните својства

Бренд Име:
TOONIES
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
0.104kg
Материјал Тип:
PU
Специјални Функции:
заштита на рамо
Име На Модел:
QP0151
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Должина:
25cm
Тип На Објект:
Појаси & Баласт
Маска тип:
сигурносен појас рамо
боја:
Црна
компјутери:
Еден пар на рамо (кожа везови)
Функција:
заштита декорација

Избор на купувачот