Резервни бесплатен превозот мото додатоци retroviseur мото Сопствени Мини Овал огледала одговара за Севиџ Натрапникот Volusia Boule
Ново

Резервни бесплатен превозот мото додатоци retroviseur мото Сопствени Мини Овал огледала одговара за Севиџ Натрапникот Volusia

DEN 1546.00
DEN 1644.00

Во форма достапна за нарачката

100% Сосема Нов резервни висок квалитет огледала Материјал : Hight квалитет на Алуминиум и стакло огледало Боја : исто како слика покаже Кол : 1 pari (Лево и Право) ги Опфаќа : 10мм насока на стрелките на часовникот Завртки x 2; 8mm насока на стрелките на часовникот Завртки x 2; Fitment : мотоцикли со 8мм или 10мм насока на стрелките на часовникот тема : 2 х 8мм Продолжен насока на стрелките на часовникот Завртки - За Харли Дејвидсон Велосипеди 2 x 10мм насока на стрелките на часовникот Завртки 1 x 10мм Контра-стрелките на часовникот (Обратна) Гром - За Јамаха / Европски Велосипеди

Главните својства

Тип На Објект:
Странични Ретровизори & Додатоци
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
HTTMT
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
MT376-CD
Објектот Тежина:
0.6kg

Избор на купувачот