Топла Магија Сапуни Мирис На Јасмин, Мазна, Сјајна Коса Шампон Сапун Поправка На Косата
Ново

Топла Магија Сапуни Мирис На Јасмин, Мазна, Сјајна Коса Шампон Сапун Поправка На Косата

DEN 114.00
DEN 154.08

Во форма достапна за нарачката


Топла Магија Сапуни Мирис На Јасмин, Мазна, Сјајна Коса Шампон Сапун Поправка На Косата
Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Име : le Jasmin, сапун, шампон Материјал : Крем Мирис : билни темјан Применливи луѓе : Општи Работи : - Миење на косата Ефикасност : да се подобри frizz, да се подобри чешање на главата, главата смирувачки, меки, длабоко чистење, да првут, свежо масло контрола Големина : 5.5 x 2cm/2.17 x 0.79" Боја : Портокал Тежина : 55 g Количина : 1 КОМПЈУТЕР Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-5мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Пакетот вклучува : 1 x Сапун

Главните својства

Тип На Објект:
Сапун
Количина:
1pc
Број На Модел На:
Јасмин шампон сапун 3T5298
Бренд Име:
FSHALL
Сапун Тип:
Рачно Изработени Сапун
Состојка:
Крем
НЕТО-WT.:
55g

Избор на купувачот