Висок Квалитет на Платно Ранец Мажите Животинско Ранец Возрасни Училиште Кеси Ранци Лаптоп Ранец за Тинејџери Rucksack Daypack
Ново

Висок Квалитет на Платно Ранец Мажите Животинско Ранец Возрасни Училиште Кеси Ранци Лаптоп Ранец за Тинејџери Rucksack Daypack

DEN 1680.00
DEN 2399.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Големина:
15 Inches
Тип На Објект:
Ранци
Бренд Име:
JeremySport
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Вршење На Систем За:
Arcuate Рамо, Рака
Број На Модел На:
JR-J0271A
Дожд Маска:
No
Капацитет:
20-35 Литарски
Внатрешни работи:
Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
Платно
Ранци Тип:
Softback
Надворешноста:
Солидна Торба
Се Справи Со/На Рака Тип:
Мека Рачка
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Техника:
сублимација
Точка име :
3d животинско ранец
Тема:
sac dos
Големина:
40*30*18cm
Ранец Употреба:
Секојдневно Ранец
Повод:
Училиште/Патување
кориснички:
на располагање
дизајн:
Животно Ранец Куче
Она што го прави да изгледа како:
Моден Платно Ранци
Како е дизајнот на моделот:
Тигар печатење Ранец
Мојот син или ќерка користење:
Училиште торба , студентите ранец

Избор на купувачот