Четири опрема, туш групи на мулти - функционални бања дожд туш туш вода под притисок туш главата фабрика директни
Ново

Четири опрема, туш групи на мулти - функционални бања дожд туш туш вода под притисок туш главата фабрика директни

DEN 2498.40

Во форма достапна за нарачката


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно

Главните својства

Бренд Име:
Vidric
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Број на Дупки за монтажа:
2 Дупки
Спреј Тип:
Никој
Rotatable Или Не:
Опремени
Број На Модел На:
6.10
Функција:
Thermostatic Чешми
Стил:
Класичен
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Ладно & Топла Вода:
No

Избор на купувачот