РИБА КРАЛОТ 1 Pack 1#-10# Топката Имајќи Риболов Вртливата Со Брег Изгледа Snap Риболов Кука Намамат Конектор Терминал Риболов Справи
Ново

РИБА КРАЛОТ 1 Pack 1-10 Топката Имајќи Риболов Вртливата Со Брег Изгледа Snap Риболов Кука Намамат Конектор Терминал Риболов

DEN 100.00
DEN 119.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Намамат Додатоци
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
L-027
Бренд Име:
РИБА КРАЛОТ

Избор на купувачот