5x8mm rondelle dumortierite монистра природни GEM камен монистра DIY spacer монистра за накит одлуки влакно 15 бесплатен превозот трговија на големо
Ново

5x8mm rondelle dumortierite монистра природни GEM камен монистра DIY spacer монистра за накит одлуки влакно 15 бесплатен превозот

DEN 388.00
DEN 479.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Објектот Дијаметар:
5x8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Furiosa
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
G1606
Објектот Форма:
rondelle
се направени од:
Dumortierite
Како да се продажба:
едно влакно околу 15 инчи
Трговија на големо:
5 влакно 10% попуст

Избор на купувачот