COKK Капи За Мажи Жени Beanies Дами Тенка Маскирна Цвет Хип Хоп Beanies Шапка Шамија Маска Хаубата Женски Машки Есен 2017 Нови
Ново

COKK Капи За Мажи Жени Beanies Дами Тенка Маскирна Цвет Хип Хоп Beanies Шапка Шамија Маска Хаубата Женски Машки Есен 2017 Нови

DEN 245.00
DEN 453.60

Во форма достапна за нарачката


[xlmodel]-[custom]-[34982]
Точка Име : COKK Капи За Мажи Жени Beanies Дами Тенка Маскирна Цвет Хип Хоп Beanies Шапка Шамија Маска Хаубата Женски Машки Есен 2017 Нови Карактеристики :
Стил : Skullies и Beanies
Шапка Обем : за 56~58 CM (еластични)
Шапка Ширина : за 28 CM/11.02 инчен
Шапка Длабочина : за 29 CM/11.42 инчен
Материјал : Памук Акрилик Шапка обемот : 55~60см
Количина : 1 Pcs
Пол : Капи За Жени мажи
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, Индивидуални слика можеби малку chromatism , ви Благодариме!
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[производи]-[8888]
[xlmodel]-[custom]-[41676]
Напомена :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која трае само 7-15 дена да пристигнат.
За пад на превозот, ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Заеднички Проблем
Кога пакетот ќе биде испратена по направи исплата .
Сите производи ќе бидат испратени во 1-3 дена по уплатата надолу
Колку За царина ?
Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. За да се осигурате дека сте ја платиле
минимален данок, ние ќе ги прогласи како подароци со ниска вредност
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно. Ако какво било сомневање, ве молиме контактирајте со нас.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Ако мојот пакет е изгубен на патот ,но цел е завршена ,Како може да добијам надоместок ?
можете да контактирате со нас ,ние може да испрати нова или враќање на пари по потврди Повратни информации
1. Ние зависи од задоволството на нашите клиенти за да се успее. Ние негува секој клиент.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави
позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ,ние со задоволство ќе го стори истото за вас .
3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука
Ви благодариме за вашето разбирање Контактирајте со Нас
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на ,ве молиме слободно контактирајте со нас !
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас !
3. Па ве молиме контактирајте со нас во секое време .

Главните својства

Бренд Име:
COKK
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
HC1332
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Тип:
Skullies & Beanies
Пол:
Beanie Шапка За Жените Зимска Шапка Капа
Повод:
Неформални Спортови На Отворено Се Задржи Топло Windproof Пешачење Скијање
Стил:
Моден Класичен Хип Хоп Панк Едноставна Слатка Секојдневен Гроздобер
Сезоната:
Пролет лето Есен Зима
клучни зборови:
Женски Beanies Коска Хаубата Femme Gorros Спорт Gorras
Производот Категорија:
Skullies & Beanies Облека и додатоци
превозот:
Бесплатен Превозот Пад На Шопинг
Боја:
браун сина

Избор на купувачот