4ftx8ft/4ftx10ft Сјајот на Среброто/Злато Sequin Позадина Свадба Фото Кабина Позадина за Партија Декорација Фотографија Позадина
Ново

4ftx8ft/4ftx10ft Сјајот на Среброто/Злато Sequin Позадина Свадба Фото Кабина Позадина за Партија Декорација Фотографија Позадина

DEN 1055.00
DEN 1318.08

Во форма достапна за нарачката


Pls Забелешка : Поради карактеристиките на црна sequins ткаенина, црна позадина ќе биде малку преку,
кога ќе се откажам, ние ве советуваме да се стави црна или темно платно на зад тоа,
или стави на црна позадина против ѕид и малку отфрли, така што ќе имаат подобар декорација.
Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,
Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро

Главните својства

Големина:
W4ftxH8ft-120x240cm, W4ftxH6ft-120x180cm, W4ftxH10ft-120x300cm, W8ftxH8ft-240x240cm, W8ftxH10ft-240x300cm, W10ftx10ft-300x300cm
Повод:
Шема:
Никој,Солидна Боја
Материјал:
100% polyster+sequins
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Злато/Сребрена/Шампањ/Розово Злато Sequin Позадина 4x8/8x8/10x10
Бренд Име:
LQIAO
Повод:
tablecloths за свадби
боја:
Злато/Шампањ/Сребрена Sequin Позадина 4x8/4x10/8x8/10x10
Користат За:
Банкет,Дома,Хотел,На Отворено,Забава,Свадба
клучен збор :
Sequin Позадина/Sequin Фото Кабина Позадина/Свадба Backdrops
Свадба Декорација Фото Кабина:
Sequin Potography Позадина
personalizado де ла boda:
casamento personalizado/sequin свадба позадина
свадба декорација backdrops:
ткаенина backdrops за свадби
Photobooth/Фото Кабина Позадина:
diy свадба позадина/злато маса декорации
Photobooth позадина:
љубител photobooth mariage
свадба фото backdrops злато:
свадба photobooth позадина
DIY Свадба позадина:
sequin diy photobooth свадба

Избор на купувачот