TYRY.HU 50pcs 40mm/70mm Дрвени Бебе Teething Прстени Младата Teether Играчка DIY Додатоци За 3-12 Месец Бебињата Производи за Нега на Забите
Ново

TYRY.HU 50pcs 40mm/70mm Дрвени Бебе Teething Прстени Младата Teether Играчка DIY Додатоци За 3-12 Месец Бебињата Производи за

DEN 370.00
DEN 410.40

Во форма достапна за нарачката


TYRY.HU 50pcs 40mm/70mm Дрвени Бебе Teething Прстени Младата Teether Играчка DIY Додатоци За 3-12 Месец Бебињата Производи за Нега на Забите
Предмет : Дрвени Бебе Teething Прстени
Материјал Функција : BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни
Големина: 40mm/70mm
Тежина:2.9 g/10g
Опис на производот : Можете да DIY различни нараквици .
Употребата на храна-одделение дрво, безбедност и заштита на животната средина за бебето teething, може да се промени бебе навики за јадење на гризе прсти, промовирање на бебето непцата развој.
50 парчиња / многу
TYRY.HU Експерт е Укажуваат на тоа :
TYRY.HU Купувачот Покажува :
TYRY.HU Тест Извештаи :
TYRY.HU најчесто поставувани ПРАШАЊА : Каков вид на накит на силиконски производи? A : се Носат teething накит додека доење да му дадете на вашето бебе нешто да ги задржи своите раце окупирана (освен вас!) Ова може да им помогне на бебињата задржи вниманието што доведува до повеќе хранење пати. Тие се силни, стилски и супер безбедно. Изработени од 100% од храна одделение силиконски, BPA-free, Lead-free, Метали-бесплатно, Phthalates-слободни и одобрени од FDA !!
Ова може накит може да се користи за Бебиња Сам?
A : Топло потсетуваат на накит да се носи од страна на возрасните само. Ве молиме не остави со децата без надзор . Како да се направи силикони монистра и DIY силикони teething монистра? О : Прво, ќе треба да се најде силикони монистра производителот, може да се прифати прилагодување; тогаш ќе треба да ги Споделите со нас вашиот цртеж, или вашите идеи за вашиот дизајн. Можам цел моето силикони мушка боја? што е минимален цел? A : Да, можете, на минимум цел е 1000 компјутери/боја. Постои средината човек одвод вашиот профит? О : за да Се ослободи од нив,тоа е информации пати. Фабриката за Директно Снабдување, да Обезбеди добра цена, со висок квалитет, брза-испорака, најдобар квалитет на услуга. Дали ви се мушка се безбедни? било какви сертификат? A : Да, имаме сертификати за нашите силикони монистра. како ФДУ, LFGB, EN71, ASNZS ISO 8124, CCPSA.

Главните својства

Функција:
Teether
Бренд Име:
TYRY.HU
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Phthalate Слободни,Латекс Слободни,ПВЦ Слободни
Број На Модел На:
MY003 Дрвени Teethers
Обликот:
Круг
Материјал:
Дрво
Пакување:
50pcs/многу
Објектот:
Дрвени Бебе Teething Прстени
Големина:
40mm/70mm
Тежина:
2.9g/10g
Пакување:
50pcs/многу
Материјал Функција:
Латекс Слободни Phthalate Слободни BPA Free ПВЦ Слободни
Тип:
дрвени прстен
Функција:
Teether
Ues1:
Младата Teething Teether Играчка DIY Додатоци
Ues2:
Бебе Teether Години Играчки
Возраст:
> 4 месеци

Избор на купувачот