500pcs/број 8*350mm Црна Боја и Најлон Кабел Врски, Кабелски Врски,Кабелски Врски Еднократно.
Ново

500pcs/број 8*350mm Црна Боја и Најлон Кабел Врски, Кабелски Врски,Кабелски Врски Еднократно.

DEN 2399.04

Во форма достапна за нарачката

8*350mm Црна Боја и Најлон Кабел Врски, Кабелски Врски,Кабелски Врски Еднократно. Спецификација : 7.6*350mm. Материјал : УЛ/NYLON66,Оган оценка 94 V-2. Оперативен температура : -40℃ 85℃. Боја : Црна . Многу од 500 Парчиња .
Превозот : 1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Политика на враќање : Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена. Контакт со нас : за Било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Главните својства

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Тип:
releasable
Број На Модел На:
Кабел-8350-К-500

Избор на купувачот