Бесплатен превозот Вистински Нов Лаптоп, DC моќност Џек Приклучок За HP Павилјон G6 Г-7 Серија Моќ Интерфејс Моќ Главата жица
Ново

Бесплатен превозот Вистински Нов Лаптоп, DC моќност Џек Приклучок За HP Павилјон G6 Г-7 Серија Моќ Интерфејс Моќ Главата жица

DEN 342.00
DEN 360.00

Во форма достапна за нарачката


1. За HP Павилјон G6 Г-7 Лаптоп
2. PN : G6 Г-7

Главните својства

Должина на кабел:
Други
Тип:
Моќ Кабел
Бренд Име:
таа-и
Број На Модел На:
G6 Г-7
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No

Избор на купувачот