Mgoodoo Автомобил Далечинскиот Клуч Случај Школка Transponder Клучот 4D64 Чип За Dodge Џип Chrysler Авто Замена Автомобил Копче Фоб Маска
Ново

Mgoodoo Автомобил Далечинскиот Клуч Случај Школка Transponder Клучот 4D64 Чип За Dodge Џип Chrysler Авто Замена Автомобил Копче

DEN 441.00
DEN 551.52

Во форма достапна за нарачката


Карактеристики :
Состојба : 100% Сосема нов
Неисечени нож, сива главата, 4 D64 Чип
Ова не е ОЕМ замена единица. Оној што ќе добие е ист како на сликата. Напомена :
Осигурајте се дека вашиот стар клуч изгледа исто како во нашите фотографии!
Ве молиме проверете го вашето возило модел пред да се направи нарачка.
Ова копче не е само програмабилни. Ќе треба да се најде локален дилер или locksmith.
Клучот нож се стрижат,ќе мора да се намали на копчето сечилото на автомобилската locksmith Fitment :
за Chrysler 300 МЕТРИ 1999-2004
за Chrysler Concorde 1998-2004
за Chrysler LHS 1999-2001
за Chrysler PT Cruiser 2001-2005
за Chrysler Sebring 4-Врата Hardtop 2001-2006
за Chrysler Sebring Конвертибилна 1998-2006
за Chrysler Градот & Земјата 2001-2003
за Chrysler Војаџер 2001-2003
за Dodge Караван 2001-2003
за Dodge Cirrus 1999-2000
за Dodge Дакота 2001-2004
за Dodge Durango 2001-2003
за Dodge Смел 1998-2004
за Dodge Неонски 2000-2005
за Dodge RAM меморија Пикап 2002-2005
за Dodge Stratus 4-Врата Hardtop 1999-2006
за Jeep Cherokee 1999-2001
за Jeep Grand Cherokee 1999-2004
за Џип Слобода 2002-2004
за Џип Рубикон 1998-2006
за Jeep Wrangler 1998-2006 Пакет листата :
1 * Копчето Lgnition (со чип и неисечени сечилото)
1133 ТОПЛА ПРОДАЖБА
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ви ја испратиме Стоката во рок од 2-3 работни дена по плаќање ослободен од Alipay.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува,
особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и
да се вратам за да што ПОБРЗО.
6 : Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост
повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Таму
постојат ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,
специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување
со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ,
можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.

Главните својства

Бренд Име:
Mgoodoo
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Осветленост Дел Број:
Клучни школка случај за Dodge Chrysler Џип
Производителот Дел Број:
неисечени transponder копче со 64 чип во внатрешноста
Материјал Тип:
ABS пластика + метал
Другиот Дел Број:
Автомобил Копче Школка Случај Замена
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Fitment:
за chrysler dodge џип
Состојба:
Нови

Избор на купувачот