50pcs 25мм шупливи половина круг стакло свет меур класичен фах стаклена купола шише diy шишенцето pendant ѓердан рачно изработени ѓердан шарм
Ново

50pcs 25мм шупливи половина круг стакло свет меур класичен фах стаклена купола шише diy шишенцето pendant ѓердан рачно изработени

DEN 1870.00
DEN 1968.00

Во форма достапна за нарачката

стакло шишенцето големина : 25mm
50pcs/многу. можете да добиете не заврши производи . diy со себе Добредојдовте на нашата продавница :

Главните својства

Стил:
25mm
Тема:
Цвет
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло

Избор на купувачот