Нови 2018 Најдобри Продажба на Природен Камен Кристал Столб Точка Приврзоци & Ѓердани За Правење Diy Накит 12pcs/многу Бесплатен Превозот
Ново

Нови 2018 Најдобри Продажба на Природен Камен Кристал Столб Точка Приврзоци & Ѓердани За Правење Diy Накит 12pcs/многу Бесплатен

DEN 422.00
DEN 527.52

Во форма достапна за нарачката


Камен Големина : 34mm*10мм*10мм
Боја : Како На Сликата Шоу
Материјал : Природен Камен
Тежина : 12 PCS/60 G
MOQ : 12 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10 mm

Главните својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
KM001500
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Цинк Легура
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Газела
is_customized:
No
Функција:
Период Tracker

Избор на купувачот