7x12W LED Рамен SlimPar Quad Светлина 4in1 LED DJ dmx светлина Миење Светлина Фаза Uplighting Без Бучава dmx dj светлина 8pcs/многу
Ново

7x12W LED Рамен SlimPar Quad Светлина 4in1 LED DJ dmx светлина Миење Светлина Фаза Uplighting Без Бучава dmx dj светлина 8pcs/многу

DEN 8064.00

Во форма достапна за нарачката

Добредојдовте на нашата продавница и да Купите од нас во Фабрика. Овие LED Pars се совршена големина и многу светла. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако не кажа кога ставање на ред, ние ќе брод со 45 степен, затоа што 45 степен имаат најдобар ефект за миење. Секоја физичка штета уништува вашата гаранција. Ред на 4 на решетка со кои се соочува толпата или на задниот ѕид што до-осветлување.Со цел да се осигурате дека сте ја платиле бесплатно или помалку данок за увоз на стоки, ние ќе ги прогласи ПОДАРОК со пониска вредност. Јас би рекол тие се ефикасни до 20 ft (повеќе од доволно за повеќето теми). Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. НИЕ НЕ ГИ ПОКРИВААТ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ако не кажа кога ставање на ред, ние ќе брод со 45 степен, затоа што 45 степен имаат најдобар ефект за миење. Тоа е идеален за едноставна шоу. Лесен За Употреба.
Зрак агол : 25/35/45 степен може да бидат избрани. Сите производи ќе имаат 2 години гаранција. Нашата компанија усвојува трета генерација исклучување на вентилаторот, навистина нема бучава. Сите погрешни поради неправилна инсталација или неправилна употреба НЕМА да биде покриена со гаранција. Човекот-направени дефекти не се гарантира, како што се скршени, scrash. Светлината тежина тенок дизајн и двојно нозе прави поставувањето на овие нагоре за до-осветлување бриз. Тоа е погоден за сите видови на перформанси. Поради временската зона разлика , пораки ќе се одговори во рок од 24 часа . Мора да посочуваат детали во пратката. Ние со задоволство ќе ви помогне. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата. Светилка не е вклучена. Ние led фаза светлина е користење на КРИ led, кој е најдобар led. Ако објектот е неисправна на 30 дена, Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. 3 Гаранција : 1. Вредност за пари, Тоа е Евтин и толку Голема за да се купи. Нов Дизајн и Мулти-функција. ве молиме да ни испратите порака ако има било какви проблеми пред да замине повратни информации.
Приклучок тип : ЕУ/САД/AU
КРИ Led 3 IN1 VS 4 IN1
1 Плаќање : Ние ви препорачуваме да користите Alipay која е безбедна и за нас.Секој увоз наплатат се купувачите одговорност. И овој пониска цена не се одрази на вкупната цена ќе се плаќа или треба да се плати. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест за напред и назад товар. 4 Item испратени од Шенжен, Кина, со следење на број, да стигнете до повеќето земји во рок од 3-7 дена од DHL/UPS/Федекс/ ТНТ. Сите останати резервни делови ќе биде бесплатно во текот на гарантниот период, но товарни ќе бидат платени од страна на купувачите. Плаќањето е објавен само за нас откако ќе се потврдува дека стоката е примена. 4 Повратни информации : Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со нас преку Aliexpress Трговија со датотеки, или e-mail. Брзо Поставување. Ние ќе бидат одговорни за resending такса. 2 Превозот : 1 Стоките ќе бидат испорачани во рок од 1-3 работни дена по уплатата примена 2 ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да ги купите,. Пренослив. Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса. 3 Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex, воздухопловната или Private_line.

Главните својства

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
HYULIGHTS
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Стил:
Мини
Напон:
90-240V
Број На Модел На:
36-Т
моќност:
54
Оперативни режими:
DMX512, Господар-Роб, самостојна
Електронско Затемнување:
1 - 255%
Канали:
4/8 channes
Функција на позиционирање:
4 притиснете копчето 4 Дигитален LED Дисплеј
Зрак Агол:
25/35/40 степени можат да бидат избрани
Програми:
Adcanced вграден програми

Избор на купувачот