10pcs/многу екран на Допир за конекција линија, 4P 5P 2.54 проред интерфејс, 4P1.0 продолжување линија, DuPont автобус
Ново

10pcs/многу екран на Допир за конекција линија, 4P 5P 2.54 проред интерфејс, 4P1.0 продолжување линија, DuPont автобус

DEN 436.00
DEN 623.52

Во форма достапна за нарачката


Dupont Линија 4 P 2.54 проред 1 проред
2.54 проред 4 P на женски машки
2.54 проред 5 P на женски машки
(напомена, забелешка, стил)

Главните својства

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Избор на купувачот

8.8LQ088K9LA01
Ново
8.8LQ088K9LA01
Во форма достапна за нарачката
DEN 21024.00