1 Пар 4000LM 120W Кри Чипови LED Ангел Око Светло Ореол Светилка За BMW 09-11 E90 / E91 LCI Халоген Светлата Модели
Ново

1 Пар 4000LM 120W Кри Чипови LED Ангел Око Светло Ореол Светилка За BMW 09-11 E90 / E91 LCI Халоген Светлата Модели

DEN 1916.00
DEN 2395.20

Во форма достапна за нарачката

Fitment : - 2009-2011 E90 Седан LCI Халоген Светлата Модели (328i, 328i XDrive 335i, 335i XDrive) - 2009-2011 E91 Вагон LCI Халоген Светлата Модели (328i, 328i XDrive, 335i, 335i XDrive) Забелешка : Тоа ќе не одговара 2009-2011 E90/E91 Xenon Светлата Модели, ве молиме погледнете ги нашите H8 Ангел око листата. Опис на производот Висока Моќност LED сијалица, 60 W секој LED сијалица, вкупно 120 W, 2000 LM секоја сијалица, вкупно 4000 LM. Се одбележи паркинг светлина како светилки drl. Тоа е Добро изгледаат како Ден-време Доаѓа со алуминиумско куќиште за брзо ослободување на топлина/спречи прегреат бела црвена сина боја ја Промените вашата bimmer жолтеникаво Ангел очи сијалица со оваа супер xenon бела Висока Моќност сијалица; одговара со вашиот xenon светлата Специјално дизајнирани за BMW Без Предупредување Грешки, крушка-out порака за предупредување порака; Без компјутер репрограмирање потребни Емитуваат 6000 K ксенон HID супер Бела боја и долготраен живот Лесна инсталација, Директна ОЕМ квалитет и fitment; само приклучете N игра, Брзо Инстант Start-Up Време Пакет се вклучени : 2x LED Ангел очи 2x Конектор
Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Услови на продажба : Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно.Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Pls се разбере. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Корисниците се одговорни за превозот обвиненија на било вратени предмети. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. За нас : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се сосема нови. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Контакт со нас : Ако имате било какви проблеми, ние сме многу среќни ако можете да контактирате со нас.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време

Главните својства

боја:
црвена, бела, сина
Име На Модел:
led ангел очи
Тип На Објект:
Ангел Очи
Бренд Име:
APMATAUTO
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
120W
Напон:
12V

Избор на купувачот