Небото Сино Вечерни Фустани Долг 2017 Свадби на Продажба Жените Beaded Tulle Линија Матурска Формално Вечер Фустани Носат Фустани
Ново

Небото Сино Вечерни Фустани Долг 2017 Свадби на Продажба Жените Beaded Tulle Линија Матурска Формално Вечер Фустани Носат Фустани

DEN 6696.00
DEN 7440.00

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
EV
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
shpitsa
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
tulle
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Возбудува,Appliques
Половината:
Природни

Избор на купувачот