ESSIE ДОМА Луксузни Класичен Шампањ боја на слонова коска Беж Исклучување Бела Мека Жанила Сомот Табела Тркач Маса Крпа Везови Placenmat
Ново

ESSIE ДОМА Луксузни Класичен Шампањ боја на слонова коска Беж Исклучување Бела Мека Жанила Сомот Табела Тркач Маса Крпа Везови

DEN 619.00
DEN 619.20

Во форма достапна за нарачката


Ние сме производител, и за двете продажба и wholesales. За wholesales, ве молиме проверете ја цената со мене пред да се одржи редот. Ние може да ви даде подобар најголемиот дел цена.

Главните својства

Големина:
30x180cm, 30x200cm, 30x220cm, Placemat 32x45cm 4pc
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
TR-004
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Употреба:
Хотел,Дома
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
ESSIE ДОМА
Употреба:
Ресторан

Избор на купувачот