Мотоцикл издувни цевки 60MM да 51MM конверзија интерфејс Нерѓосувачки Челик Мотоцикл издувни цевки адаптер
Ново

Мотоцикл издувни цевки 60MM да 51MM конверзија интерфејс Нерѓосувачки Челик Мотоцикл издувни цевки адаптер

DEN 522.24

Во форма достапна за нарачката


Fitment : Мотоцикл издувни цевки конверзија интерфејс 60 MM конверзија 51 MM интерфејс за јамаха Kawasaki хонда ducati suzuki bmw ktm benelli и така натаму Пакет се вклучени : 1 парче на Мотоцикл издувни цевки конверзија интерфејс

Главните својства

боја:
61mm да 51mm
Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,BMW,Хонда,Триумф
Име На Модел:
CE
Објектот Должина:
6.1cm
Објектот Ширина:
5.1cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
Висок квалитет на алуминиум легура CNC
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
is_customized:
Yes

Избор на купувачот