Бесплатен превозот голема Крпа големина уметност се зголеми кадифен играчки поминуваат завеса тока 8 боја за да изберете 8pcs/многу
Ново

Бесплатен превозот голема Крпа големина уметност се зголеми кадифен играчки поминуваат завеса тока 8 боја за да изберете 8pcs/многу

DEN 1536.00

Во форма достапна за нарачката


Крпа уметност сончоглед кадифен играчки поминуваат сончоглед поминуваат завеса тока 8 боја за да изберете 8pcs/многу freeshipping
големина на :
x : high65cm * diameter10cm
можете да изберете било која боја ви се допаѓа (8color да го избра )

Главните својства

Тип На Објект:
Растенија
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,13-24 Месеци,5-7 Години,Grownups,0-12 Месеци,2-4 Години
Форма:
Зголеми/Цвет Серија
Димензии:
65cm
Материјал:
Памук
Пополнување:
PP Памук
Број На Модел На:
f021
Тема:
цвет кадифен играчки
Тип:
цвет играчка
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Материјал:
Кадифен
Големина:
50cm-1m

Избор на купувачот