TEENRA 10Pcs Црвено Силикони Кујнски Прибор Сет за Готвење Алатки Кујна Лажица Ladle Дупчиња Тарнер Клип отпорни на Топлина за Готвење Алатка
Ново

TEENRA 10Pcs Црвено Силикони Кујнски Прибор Сет за Готвење Алатки Кујна Лажица Ladle Дупчиња Тарнер Клип отпорни на Топлина за

DEN 1129.00
DEN 1882.08

Во форма достапна за нарачката


За TEENRA бренд :
-TEENRA е американски бренд
-TEENRA се фокусира на правење висок квалитет со силиконска kitchenwares
-TEENRA користи е 100% храна одделение силиконски
-TEENRA се користат е најбрзиот превозот канал
Она што е храна одделение силиконски
TEENTA користи е 100% храна одделение силиконски не-токсични и нема непријатен мирис. Нашиот материјал може да биде донесен од страна на FDA и LFGB.
За превозот
-За поголемиот дел од работите, ние би сакале да брод од нив и надвор од најбрзо канал,како EUB или Кина, воздухот mail. Можете да ги пратите вашата нарачка онлајн. Така,немојте да се грижите за тоа
Зачувам е безбедно за купувачи и продавачи, ние ви препорачуваме да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,
Money bookers, Виза, Мастер-картичка, Western union итн.
Ако ви треба да се користи "други" плаќања,ве молиме контактирајте со нас преку e-mail или порака.
Плаќање треба да се заврши во рок од 7 дена, ако имаат некои тешко, ве молиме известете ме.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 1-4 дена по исплата потврда.
На пратката од страна на Кина Пост Воздух Mail за помалку од 2kg стоки ,генерално тоа ќе се 25-45 работни дена(во некои земји може да биде многу подолго) ,ако ви треба добра многу итно ,ве молиме контактирајте со нас за DHL и сл .Ние ќе се пресмета превозот цена за вас .Тоа секогаш е за 3-7 дена да пристигнат.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите

Главните својства

Тип:
Прибор
Бренд Име:
TEENRA
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
TW-096
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Прибор Тип:
Utensil Поставува
Материјал:
Силиконски & нерѓосувачки челик
Број На Модел На:
TW-096
Тип:
Готвење Алатка Поставува
Име:
10pcs силикони кујна utensil поставува
Големина:
10 Different size
Тежина:
740g
Материјал:
Силиконски & нерѓосувачки челик
боја:
Црвена
сертификација:
ФДУ & LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
за готвење

Избор на купувачот