За BQ BQS-5065 Избор Случај Луксузни Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу СТП Кожа покрие BQ 5065
Ново

За BQ BQS-5065 Избор Случај Луксузни Цртан филм Сликарство вертикална телефон торба флип нагоре и надолу СТП Кожа покрие BQ 5065

DEN 216.00
DEN 239.52

Во форма достапна за нарачката


Случај Одговара : За BQ BQS-5065 Избор
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава.
Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме. Производ детали 100% нов бренд случај 100% посебно за вашиот телефон, на случај имаат посебни дупки за камера и звучник нов стил на дизајн, магија копчето Висок квалитет на СТП кожа за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење Notice1 : Овој случај рачно изработени,Тоа одговара работи со лепак одбор , кога ќе го залепите телефонскиот, ве молиме цел камерата и звучник дупка да го поклопецот прв ,тогаш тоа ќе биде полесно! Notice2 : На следнава слика е референца сликата, секој модел на камера дупка не е ист, но ние ќе ја испрати на соодветните точни holster на вашата камера модел
Повратни информации е многу важна за нас.
Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција. Се врати превозот се платени од страна на купувачот.

Главните својства

Материјал:
PU
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ставете директно вертикална телефон покрие торба флип СТП Кожа Случај
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Големина:
For BQ BQS-5065 Choice
дизајн:
бизнис
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
За BQ BQS-5065 Избор
Тип:
Случај

Избор на купувачот