JGIU Оригинални Лаптоп Батеријата 0PXR51 0YGR2V D2VF9 PXR51 За DELL 15 7547 7548 14 5000 5459
Ново

JGIU Оригинални Лаптоп Батеријата 0PXR51 0YGR2V D2VF9 PXR51 За DELL 15 7547 7548 14 5000 5459

DEN 1872.00

Во форма достапна за нарачката


100% Оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
за Dell D2 VF9 лаптоп батерии може да го замени следните дел број : за DELL 0 PXR51 D2 VF9 0 YGR2 V PXR51 D2 VF9 лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : за DELL за Inspiron 15 7547 за VOSTRO 14-5459 D-1628 G за Inspiron 15 7548 за VOSTRO 14-5459 D-1648 S за Vostro 14 5000 за VOSTRO 14-5459 D-1748 G за VOSTRO 14-5459 D-1308 S за VOSTRO 14-5459 D-1848 S за VOSTRO 14-5459 D-1328 S за VOSTRO 14-5459 D-2748 G за VOSTRO 14-5459 D-1408 S за VOSTRO 14-5459 D-2848 G за VOSTRO 14-5459 D-1528 G за Vostro 5459 за VOSTRO 14-5459 D-1528 S
Шопинг совети.
Слики за повикување само,на специфичен вид преовладуваат! Ако ви треба најновите и тековната слики, ве молиме контактирајте со нас !
Поради транспорт проблеми, производ изглед може да има мали гребнатини.
Тоа не е можно, не сите.
Ако не може да се прифати, ве молиме да не цел. За Превозот Адреса Тоа е одговорност на корисникот за да ни дадете точни и целосни адреса. Адреса корекции по пакетот е испратен надвор е многу скапо, а често и невозможно. Пакети се врати кај нас со адреса грешки често се направат дополнителни врати превозот надомест (обвинет од страна на курир), кои ќе бидат одземени од наплата на откажана цел. Ве молиме проверете дали адресата што се предвидени се точни и актуелни. Не се користи не-стандардните кратенки. Наплата Откажани нарачки ќе биде вратена по враќањето на стока во sellable состојба. Наплата ќе се организира преку оригиналниот метод на плаќање. Превозот надомест нема да бидат вратени. На restocking такса може да се полни, во зависност од состојбата на врати стока. Наплата барање ќе биде прифатено САМО кога замена предмети не се достапни. Политика На Враќање 1. Ако не сте задоволни со нашата производот(ите) ве молиме контактирајте со нас за да се добие RMA Број во рок од 15 (петнаесет) дена од купувањето. И производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници и други додатоци обезбедени од страна на производителот. Ние го задржуваме правото да ја наполните 25% restocking надоместокот за НЕ-НЕИСПРАВНИ се враќа. 2. Во враќање на производи за нас, клиентите мора да ги плати за враќање товар. Враќање пакети од страна на В. К. Г нема да бидат прифатени. Само враќање товар за неточни предмети доставени до клиентите ќе биде платен од страна на нас. 3. Ве молиме да се осигурате дека вратени предмети се оние кои ќе купи од нас. Ние не сме одговорни за било која ставка испратени до нас, тоа не е нашиот производ. 4. Repack во оригинално пакување : Затворен сè што првично се примени, вклучувајќи ги и сите прирачници и слични материјали. Место на спакуван производ во заштитен надворешниот кутија. Ние мора да ги прими сите оригинални производи со цел да се процесира вашето враќање или размена. Ние не сме одговорни за производи кои се оштетени поради лошото пакување, изобличени пакување, или изгубени пратки. Производи мора да се врати 100% завршена, вклучувајќи ги и сите компоненти, оригинални пакувања и пакување, материјали, прирачници, празно гаранција картички, и други додатоци обезбедени од страна на производителот.

Главните својства

Бренд Име:
JIGU
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
DELL
Батеријата Напон:
11.1 V
Број На Модел На:
D2VF9
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
1 Година Гаранција

Избор на купувачот