100pcs 4-Дупка Копчето Транспарентен Блузи & Кошули Копчето Смола Копчето најголемиот Дел на кина sk0257
Ново

100pcs 4-Дупка Копчето Транспарентен Блузи & Кошули Копчето Смола Копчето најголемиот Дел на кина sk0257

DEN 287.00
DEN 325.44

Во форма достапна за нарачката

Производи Детали
Материјал :
Смола
Големина на :
Прибл : 15mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Транспарентна
Количина :
Ќе се 150 Компјутери од оваа точка во листата цена
Боите од слики главно за референца.
можеби некои бои не во слики.
Плаќање :
Ние ја прифатат плаќање од страна на Зачувам/Alipay,
Ние може да се покаже помал износ во фактурата, но ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2. Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express.
4. Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или наплата.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1. Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.
2.Ние не ја прифати неутрални или лошо мислење, ако имате било какви quesiton,pls контакт со мене прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро.
3. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.
4. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте да ја посетите повторно!

Главните својства

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Монистра
Функција:
Еко-Пријателски,Хемиско Чистење,Перат,Без Никел
Бренд Име:
AXHSR
Техника:
позлата
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback
Број На Модел На:
sk0257
is_customized:
Yes
боја:
Транспарентна
Големина:
15mm

Избор на купувачот