момци и девојки Т-shits децата облека семејство 2017 нов стил пролет бела Семејство Појавување на Облека
Ново

момци и девојки Т-shits децата облека семејство 2017 нов стил пролет бела Семејство Појавување на Облека

DEN 597.00
DEN 628.32

Во форма достапна за нарачката


Образец за заштита на кодот на Шаблон заштита кодот

Главните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, MOM, DAD
Бренд Име:
Cnboxi Ограничен
Тип На Објект:
Маици
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво на безбедност:
Класа А
Материјал Состав:
100% Памук
плус материјал:
Памук
боја:
Бела
Се применуваат за родова:
Неутрален
Модели ќе:
Ќе има модел
Дебелина:
Конвенционалните
Важат За Сезоната:
Во пролет и есен
Стил:
Слободно време

Избор на купувачот