кул & тешки мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик змеј синџир пол мажи накит нараквици алки & панк
Ново

кул & тешки мажи/момчето од не ' рѓосувачки челик змеј синџир пол мажи накит нараквици алки & панк

DEN 974.00
DEN 1391.52

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
sb092
Материјал:
Никој
Должина:
21.5cm(8.46inch)

Избор на купувачот