Бренд Врвот Мажите Автомобил Копче Синџир Жените Нови Цинк легура на резолуцијата Метал Keychain Копче Држач за во Автомобил за Повикување Прстен Најдобар Подарок Нак
Ново

Бренд Врвот Мажите Автомобил Копче Синџир Жените Нови Цинк легура на резолуцијата Метал Keychain Копче Држач за во Автомобил

DEN 320.00
DEN 571.20

Во форма достапна за нарачката


Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата Продавница
Ако сакате да добиете вашиот пакет побрзо , и сакате следење пакет информации , ве Молиме изберете "epacket" или "Кина Пост Воздух Mail" , "epacket" испорака време : 10 - 28 дена.
Ако не сте "epacket" опција , можете да изберете "Кина Пост Воздух Mail" транспорт.
"Кина Пост Воздух Mail" време на испорака : 25-60 дена
Руската Пост т г полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!
Ние сме искрени продавачот, ќе биде одговорна за било каков проблем.Имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас .
Превозот
1.Ве молиме бидете точни превозот адреса и Тел / phone number.
2. Руската Пост треба полно име (презиме, средно име, презиме) за да се добие пакет, со цел да се избегне не може да се испрати, ве молиме да ги доставите точни полно име правописот, ви благодариме на вниманието!
3.Ali Express утврдено дека продавачот има 7 дена стоки подготвени време, тоа 7 дена не се пресметуваат во транзит време, Пресметка време на испорака, од по "Превезува со авион" .
4.Понекогаш тоа може да потрае долго време dute на строги обичај (особено Бразил и Шпанија царинска) Инспекција или во случај на лоши временски услови.
5.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите прилог царински давачки. Превозот цената не се вклучени обичај такса.
Повратни информации
1.Ако не се задоволни на било каков проблем, ве молам да ми кажете, Ние ќе ви обезбедиме со најдобрите производи и услуги.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 Ѕвезди.
Контактирајте со нас
1. Откако ќе прими пакет, вие имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме. Ние сме искрени продавачот. Ние ќе се реши за вашиот проблем.
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress или ни е-мејл.
3.Ние може да одговори e-mail во рок од 24 Часа.
Ви благодариме за вашата посета на нашиот веб-сајт, уживаат во шопинг.
Убаво дена

Главните својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол,Имитација Родиум Позлатен,Светло Жолта Боја На Злато
Бренд Име:
Искрен
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
K1203
Функција:
Расположение Tracker
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Геометриски Облик
квалитет:
Висок квалитет
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
бизнис
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажите и жените
погоден:
Најдобар Подарок, Врвот Бизнис Подарок
објектот стил:
Клучни синџири,Клуч на Носителот, Автомобил Копче Синџир Копче Прстен,

Избор на купувачот