Бесплатен Превозот 3pcs/Многу карбонски влакна цевка резервни 4 канал SYMA X1 далечински управувач хеликоптер летало 2.4 G quadrotor
Ново

Бесплатен Превозот 3pcs/Многу карбонски влакна цевка резервни 4 канал SYMA X1 далечински управувач хеликоптер летало 2.4 G quadrotor

DEN 144.00

Во форма достапна за нарачката


Бесплатен Превозот 3pcs/Многу карбонски влакна цевка резервни 4 канал Syma X1 далечински управувач хеликоптер 2.4 G quadrotor Летало

Главните својства

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
syma x1
Бренд Име:
JIAJIALE
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Алатка Материјали:
Собрани класа
За Возило Тип:
Хеликоптери
Надградба На Делови/Додатоци:
карбонски влакна цевка

Избор на купувачот