KNL ХОБИ Војаџер Модел VR-A002 влечење за кабелот за оклопни возила за втората Светска Војна (2)
Ново

KNL ХОБИ Војаџер Модел VR-A002 влечење за кабелот за оклопни возила за втората Светска Војна (2)

DEN 1203.36

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот