KNL ХОБИ Vogager Модел PE35633 Германија M88A1G бојното Поле оклопни спасување автомобил надградба метални делови гравирање
Ново

KNL ХОБИ Vogager Модел PE35633 Германија M88A1G бојното Поле оклопни спасување автомобил надградба метални делови гравирање

DEN 2297.28

Во форма достапна за нарачката


Главните својства

Скала:
1
Бренд Име:
KNL
Материјал:
Метал
Кочија серија:
Следи оклопни возила
Модел Тип:
Насобраните

Избор на купувачот