Модел Играчка Автомобил Размер 1:100 Пластични Скала Модел на Автомобил за Минијатурен Модел Воз Изгледот на Сценографијата
Ново

Модел Играчка Автомобил Размер 1:100 Пластични Скала Модел на Автомобил за Минијатурен Модел Воз Изгледот на Сценографијата

DEN 1104.00
DEN 1200.00

Во форма достапна за нарачката


Предмет : Модел на Автомобил Боја : меша со различни стилови Скала : 1 : 100 Големина : 4.8x1.7x1.3cm Материјал : ABS Пластика Пакет : 100pcs Вклучувајќи 100pcs 1 : 100 мешан модел скала автомобили
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Постои мала разлика меѓу сликите и вистинскиот објект. Тие се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Главните својства

Пол:
Унисекс
Тип:
Никој
Предупредување:
Нема Јадење
Тема:
Возило
Возило:
Автомобили
Скала:
1
Број На Модел На:
ВО странска валута-02
Возраст Опсег:
Grownups
Материјал:
ABS
Бренд Име:
TERAYSUN
Количината на Предмети во Собата:
100
Скала:
1
Направени:
Во Кина
Употреба:
архитектура модели
Големина:
4.8*1.7*1.3 cm
боја:
бела,црвена,зелена, кафена.сребро.
Функција:
се меша со различни стилови и бои

Избор на купувачот